Sektörün rekabet gücünü geliştirmek üzere Eğitim, Danışmanlık,

Sigorta gibi diğer destek hizmetlerini de ayrıca sunmaktadır.

Biz Kimiz?

’Lojistik sektörü için çözümler’ Yoğun ulusal ve uluslararası rekabet ortamında faaliyet gösteren lojistik şirketlerine rekabetçi fiyatlarla kaliteli mal ve hizmetler temin etmek.

Vizyonumuz

Lojistik sektörü kuruluşlarını rekabetçi kılacak çözümler sunan örnek ve önder başvuru merkezi olmak.

Misyonumuz

Sektör Kuruluşlarını rekabetçi kılacak, kaliteli ve ekonomik hizmetler sunulması ve süreç geliştirme ve İnsan Kaynakları konularında ulaşılabilir çözümler sunmak.

KURUCUMUZ

N. Fatih ŞENER

İş hayatının ilk 10 yılının önemli bir kısmını geçirdiği KalDer Kalite Derneğinde edindiği yönetim sistemleri uzmanlığı ile kamu ve özel sektörden bir çok kuruluşa Danışmanlık ve Eğitim hizmetleri sunan Fatih ŞENER, 2001 Yılından bugüne Halen Başkan Yardımcılığı görevini yürüttüğü UND’de uzun dönem İcra Kurulu Başkanlığı olmak üzere farklı görevler yürüttü. Çalışma süresi boyunca Nickelsdorf, Fernetti, Maribor, Lütfaabad, Gürbulak, Bakü, Aşkabad ve birçok noktada sorunların çözümü için aktif eylemlerin içinde oldu. Profesyonel hayatının son 20 yılını sektörün sorunlarının çözümüne adadı.. Fatih ŞENER UND dışında, Netlog, Sertrans, Türker, Hareket Proje Taşımacılığı gibi Lojistik Şirketlerinde de görev aldı. 2021 Yılında Sektöre Teminat hizmetleri sunmak üzere Wesline Global’i kurdu. Sektörün rekabet gücünü geliştirmek üzere Eğitim, Danışmanlık, Sigorta gibi diğer destek hizmetlerini de ayrıca sunmaktadır.

Sektör İçin 20 Yılı Aşkın Mücadele